Balıkesir Web Site Tasarım

Merhabalar değerli ziyaretçimiz bu günkü konumuz Balıkesir ilimiz, Balıkesir ilimizin web tasarım potansiyelini, geçim kaynaklarını, nüfus ve ticari hacmini kısaca inceleyerek neden Balıkesir’li esnafımızı web tasarım sahibi olmaya çağırdığımıza açıklık getirelim. Tüm ülkemiz esnafına işinizi internete taşıyalım diyoruz çünkü gerçekten ülkemiz, Balıkesir ilimiz tanıtıma muhtaç zenginliklerle dolu.

Türkiye’nin batısında Marmara Bölgesi’nde yer alan Balıkesir hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan 6 ilimizden biridir. Balıkesir, yüzölçümü bakımından en büyük 13. , toplam nüfus olarak en kalabalık il olarak ön sıralardadır. Hızlı göç alan Balıkesir’de her geçen yıl toplam nüfus oranı artmaktadır. Büyükşehir statüsünde olan Balıkesir’in 20 ilçesi bulunmaktadır.  Balırkesir Merkez, Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk’tur.

Her bir ilçesi Anadolu’da küçük bir il kadar büyük ilçelere sahiptir Balıkesir ilimiz. Bandırma denizcilik, Ayvalık, Edremit Manyas turizm açısından önemli ilçelerimizdir.

Balıkesir ilimiz genelde düz bir arazi yapısına sahip olan Balıkesir’de yüz ölçümünün yarısından fazlası plato düzlükleri ve akarsu vadileriyle ayrılmış durumdadır. Dağlık alanlar genelde Balıkesir’in güneydoğu ve güneybatı bölümlerinde yer almaktadır. Üç iklimin bir arada yaşandığı Balıkesir’de Ege kıyıları ve çevresinde Akdeniz İklimi özellikleri, iç bölgelerde kara iklimi özellikleri, kuzeyde ise Marmara ikliminin özellikleri yaşanmaktadır. Genel olarak kışları sert, yazları ise serin geçmektedir.
Yüzölçümünün %30’u ormanlarla kaplı olan Balıkesir’in yüzölçümünde %32’lik kısım mera ve çayırlık, %15’i sebze, meyve ve zeytin bahçeleri, %23’ü ise ekime elverişli alanlardır.
Balıkesir’de bulunan ve Balıkesir’i temsil eden en önemli dağı ise Kaz Dağı’dır. Kaz Dağı dışında ilde bulunan diğer önemli dağ ise Alaçam Dağları’dır. Ovaların çok fazla yer tutmadığı Balıkesir’de bulunan ovalar ise tektonik olaylar sonucu oluşan düzlüklerden meydana gelmektedir. Bunların başlıcaları; Balıkesir ovası, Manyas ovası, Gönen ve Edremit ovalarıdır. İlde bulunan akarsular; Susurluk Çayı, Gönen Çayı, Koca Çay ve Havran Çayı’dır.
Balıkesir’in başlıca geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. Bunların yanında sanayi, ormancılık ve makinacılık diğer geçim kaynakları arasındadır. Arazi ve iklim yapısının elverişli olmasından dolayı Balıkesir’de her türlü tarım ürünü yetiştirilmektedir. Öyle ki 513.946 hektar tarım arazisinin 49.330 hektarlık bölümünde sulu tarım yapılmaktadır. Kıyı kesiminde zeytin, narenciye, incir, pamuk, elma, armut, ayva ve üzüm, iç kesimlerde ise buğday, arpa, mısır ve yulaf yetiştirilmektedir. Bu ürünler arasında en fazla yetiştirilen ise zeytindir. Türkiye’nin zeytin ihtiyacının üçte biri Balıkesir’den sağlanmaktadır. Ülkemizde bulunan en geniş zeytinliğe sahip il olarak ilk sırada Balıkesir yer almaktadır. Hayvancılık ve ormancılık için elverişli alanlara sahip olan Balıkesir bu alanlardan da önemli gelirler elde etmektedir.
Maden kaynakları olarak zengin illerimiz arasında olan Balıkesir sadece Türkiye değil dünyadaki bor rezervlerinin %52’sine sahiptir. Dünyadaki bor ihtiyacının %40’a yakını Balıkesir’de bulunan rezervlerden sağlanmaktadır. Bor madenleri dışında Balıkesir’de linyit, taşkömürü, civa, demir, bakır, alüminyum, manganez, krom, kurşun, antimon, manyezit, dolamit, gümüş, kaolin ve altın yatakları bulunmaktadır.
Sanayi olarak Türkiye’de önde gelen illerimizden ve her gün yeni gelişmeler kaydeden Balıkesir’de bugün 100’e yakın büyük sanayi kuruluşu, 5000’e yakında küçük sanayi kuruluşu faaliyetini sürdürmektedir. Balıkesir’de başlıca sanayi kuruluşları ise şunlardır; zeytinyağı ve sabun, meyve, sebze ve balık konserve, pamuklu dokuma ve iplik, şeker, çimento, gübre, sülfirik asit, boraks ve asit, kağıt, un, yem, süt, deri ve çorap, jeneratör, kereste, mobilya fabrikaları ve irili ufaklı daha birçok kuruluş saymak mümkün.
Şahane turizm potansiyeli, ovaları, zengin tarım çeşitliliği, sanayisiyle tanıtıma ihtiyacı olan yüzlerce işletmeyle doludur Balıkesir ilimiz. Tüm Balıkesir ilimiz esnafını işini internete taşımalarını teklif ediyoruz.

Herşey dahil web tasarımlarımız sayesinde internet üzerinden gelecek olan hedef kitleyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

İnnova Web Tasarım Ajansı Herşey Dahil Web Tasarım Özellikleri,
-Türkçe yönetim panelli
-Orjinal veya Lisanslı Tasarımlar
-Sınırsız sayfa ve sınırsız yazı ekleme özelliği
-Hosting alanınız doluncaya kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz (kendi sunucumuzda resim de sınırsız)
-Mobil Uyumludur
-Seo Uyumludur
-HTML5’tir W3C Standartlarına Uygundur
-Teknik Destek Hizmetimiz Telefonla ve Uzaktan Bağlantı Yöntemiyle 1 Yıl Boyunca Devam Eder
-Canlı Destek Sistemi Vardır, müşterilerinizle anlık olarak iletişim sağlayabilirsiniz.
-Orijinal Grafiklerle size ait resimleri tasarlıyoruz.
-Kurumsal Mail Hesabı Vardır,
-Otomatik güncellenme sistemi sayesinde arama motorlarının güncellenmiş hallerine uyum sağlar, bu sayede sitenizi silmediğiniz sürece ömür boyu kullanabilirsiniz.
Hemen Web Tasarım Hizmeti Almak İçin İletişim Bölümüzdeki Numaradan Arayın…

İnnova Web Tasarım Ajansı’na ait tüm hizmetler aşağıdaki gibidir,

-Web Tasarım

-Eticaret sitesi

– SEO Çalışması

-Grafik Tasarım

-Logo Tasarımı

-İnternet Reklamları

-Sosyal Medya Reklamları

-Kurumsallaştırma Çalışmaları

-Tasarım -Baskı Hizmetleri

-Android Uygulamalar

-IOS Uygulamalar yapıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir